Vortex Razor HD LHT 3-15x42 HSR-5i (MOA)

36 660 Kč s DPH
2-3 prac. dny
ks

Výrobce: VortexKód produktu: RZR-31501

Vortex Razor HD LHT

Puškohledy Vortex řady Razor HD LHT - velmi precizní a spolehlivé puškohledy pro širkou škálu rozličných podmínek použití. Od temných lesů po otevřené prostory, na krátkou nebo dlouhou vzdálenost a vše mezi tím, tento puškohled najde využití v jakémkoli prostředí. Ohromující nízkodisperzní HD optický systém se záměrným křížem v druhé fokální rovině přináší křišťálově čistý a dokonale ostrý obraz s věrným podáním barev. Přeměňte každou vteřinu příležitosti v zásah, s tímto puškohledem máte jistotu, že jste neobětovali žádný aspekt kvality.

Puškohledy Vortex řady Razor HD LHT jsou speciálně designované pro střelbu v těměř jakýchkoli podmínkách na krátkou i dlouhou vzdálenost. Mají vynikající optické i mechanické vlastnosti. APO objektivy korigující barevnou vadu v celém spektru, HD nízkodisperzní optiku, XR-FMC antireflexní vrstvy, tělo vyrobené z jednoho kusu leteckého hliníku. Vnitřní prostory puškohledů jsou plněné argonem a celé tělo je vodotěsné, takže je chráněné proti průniku prachu, nečistot a vlhkosti čímž se výrazně prodlužuje jejich životnost. Precizní zaměřovací systém, až 5x násobný zoom faktor rozsahu zvětšení, kvalitní a přesné klikací komínky, 30mm tubus ... Přesnost, spolehlivost, kvalita, cena.

Dalekohledy určené pro střelbu na extrémně dlouhé vzdálenosti.

Optické vlastnosti:

 • APO System: apochromatický optický systém, který koriguje barevnou vadu v celém rozsahu viditelného spektra.

 • Optically Indexed Lenses: speciálně upravené optické členy, které optimalizují ostrost a jas obrazu v celém zorném poli.

 • HD Lens Elements:  optické členy ze skla s velmi nízkou disperzí (HD). Získáte jasný, ostrý a čistý obraz s kontrastem a rozlišením i velmi jemných detailů.

 • XR Fully Multi Coated: vícenásobné antireflexní vrstvy na všech optických plochách (sklo/vzduch) výrazně zlepšují přenos světla a kontrast obrazu.

 • Záměrná osnova je umístěná ve druhé fokální rovině (Second Focal Plane - SFP). Velikost záměrné osnovy se proporcionálně nemění se změnou zvětšení.

 • Illuminated Center Dot: osvit středu záměrné osnovy s nastavením jasu. Napájení pomocí baterie CR2032.

Technické vlastnosti:

 • Tubus o průměru 30mm umožňuje přesné sesazení záměrného mechanismu, má lepší světlost, stabilitu a pevnost.

 • Single-Piece Tube: tubus je vyrobený z jednoho kusu, čímž získává vysokou přesnost, pevnost a dlouhou životnost.

 • Aircraft-Grade Aluminium: tubus je vyrobený z pevného hliníku používaného v leteckém průmyslu.

 • Vodotěsnost: puškohledy jsou kompletně vodotěsné. "O-kroužky" chrání vnitřní prostory tubusu před průnikem prachu, nečistot a vlhkosti.

 • Plnění argonem: vnitřní prostory puškohledu jsou plněné argonem, který zamezuje kondenzaci vlhkosti na vnitřních plochách tubusu i na optice a účinně působí proti zamlžování optiky při prudkých změnách teplot. Tím, že udržuje suché vnitřní prostředí, prodlužuje životnost celého puškohledu.

 • Odolnost proti nárazům: vzhledem k použitým technologiím jsou puškohledy odolné i proti zpětným rázům silnějších zbraní.

 • ArmorTek vrstvy: ultra odolné ochranné vrstvy na vnějším povrchu čoček. Chrání proti drobným škrábancům, mastnotě a usazování prachu a vlhkosti.

 • Locking Elevation Turret: integrovaná aretace komínku elevace zabrání nechtěnému překliknutí při manipulaci s puškohledem. Patentovaný systém nastavení elevace je rychlý, přesný a snadno čitelný.

 • Large Diameter Capped Windage Turret: velký a praktický klikací komínek s krytkou pro nastavení stranové elevace.

 • Praktické hluboké rýhování na zoomovacím kroužku pro rychlou a přesnou změnu zvětšení.
 • RevStop Zero System: přesný a rychlý systém nastavení na "0" (reset) pomocí robustních ocelových komponent. Vnitřní nastavovací mechanismus je při resetování chráněný proti písku, prachu, nečistotám, vlhkosti.

 • Okulár s velmi pohodlným systémem ostření: umožní rychlé a přesné zaostření obrazu objektu i záměrné osnovy.

Typ záměrné osnovy:

 • Záměrná osnova podle volby: HSR-5i (MOA) nebo HSR-5i (MRAD) 

 • Nastavení stranové korekce a elevace: klikací komínky - 1 klik je 1/4 MOA (7,25cm) nebo 0,1MRAD (10mm).

PARAMETRY:

Zvětšení 3x - 15x
Průměr
42mm
Zorné pole
11,8 - 2,3 m/100m
Zoom faktor
5x
Vzdálenost pupily
96,5mm
Paralaxa Stavitelná (od 18m)
Průměr tubusu
30mm
Klikání

1/4 MOA (7,25cm)

nebo

0,1 MRAD (10mm/100m)

Jedna otočka komíku

15 MOA (43,5cm)

nebo

6 MRAD (60cm)

Rozsah stranové korekce

80 MOA (232cm)

nebo

23 MRAD (230cm)

Rozsah elevace

80 MOA (232cm)

nebo

23 MRAD (230cm)

Vodotěsnost ano
Plnění plynem argon
Délka 338mm
Hmotnost 541g
Typ osnovy

HSR-5i (MOA)

nebo

HSR-5i (MRAD)

Přísvit
ano (CR 2032)
Typ fokální roviny
druhá (velikost osnovy se nemění se zvětšením)

VIP záruka VORTEXNa produkt se vztahuje neomezená VIP záruka Vortex.

Upozornění: tento popis produktu (včetně tabulky) je originálně vytvořený výhradně pro webové stránky www.dalekohledy-mikroskopy.cz

Copyright © Miloš Motejl MOTY-OPTIK - na webové stránky se vztahuje zákon 121/2000 Sb. "Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon)". Nekopírujte obsah (ani části) webových stránek bez písemného souhlasu majitele. Porušení zákona bude řešené právní cestou.

Rozměr (zvětšení x průměr) 3-15x42
Zvětšení 3-15x
Průměr objektivu 42mm
Typ záměrné osnovy HSR-5i (MOA)
Poloha osnovy Druhá fokální rovina (SFP)
Přísvit Ano
Průměr tubusu 30mm
Puškohledy VORTEX Razor HD LHT