Dětské dalekohledy, teleskopy a mikroskopy

Dalekohledy, teleskopy a mikroskopy, které jsou navržené pro samostané pozorování a hry malých dětí. Funkční hračky, které mohou rozvíjet nové zájmy a pozorovací schopnosti malých objevitelů a přinášet jim nová dobrodružství.

Chcete Vašemu dítěti dopřát možnost vyzkoušet si pozorování okolní krajiny, ptáčků, zvířat, ale i hvězd, či Měsíce dalekohledem, nebo zkoumat malé broučky, kameny, mechy a lístky mikroskopem? Chcete podpořit jeho první "aha" momenty z nových samostatných objevů, ale nejste si jistí, zda jej to zaujme natolik, že to bude chtít nadále rozvíjet? Můžete zkusit pořídit některý dalekohled, teleskop nebo mikroskop z této nabídky. Jsou v dětském designu, přesto funkční. Dávají dobrý a snadno pozorovatelný obraz a děti je mohou ovládat a používat samostatně,  takže je neodradí, ale naopak mohou pomoci rozšířit jejich zájmy.

Samozřejmě, že pro děti jsou vhodné i standardní optické přístroje a můžete jim pořídit jakýkoli kvalitnější dalekohled, teleskop nebo mikroskop, který je parametrově vhodný i pro menší pozorovatele, většinou však tyto přístroje bývají cenově dražší a nemají dětský design.

Víčková lupa Levenhuk s nádobkouVíčková lupa Levenhuk s nádobkou_04

Víčková lupa 6x/3x s nádobkou

Skladem
89 Kč
73,55 Kč bez DPH
Malá plastová sběrná nádobka na vzorky s lupou ve víčku. Zvětšení lupy ve víčku je 6x (průměr 45mm). Zvětšení malé vyklápěcí lupy je 3x …