Vixen Compact Zoom 7-20x21 CF
Zvětšení 7-20x | průměr objektivů 21mm | zorné pole 86m-47m/1000m
Všestranný zoomový dalekohled s měnitelným zvětšením si přizpůsobíte každému pohledu.
Malý Vixen, který může jít všude s vámi a poskytne rychlý a detailní pohled. Pohodlně se vejde do kapsy.
Součástí je malý, ale velmi praktický stativový adapter.
Zásilka obsahuje 1 balík o hmotnosti cca 500g.
Více
Malý kompaktní dalekohled s plynule měnitelným zvětšením.
Zvětšení 7-20x | průměr objektivů 21mm | zorné pole 86m-47m/1000m
Všestranný zoomový dalekohled s měnitelným zvětšením si přizpůsobíte každému pohledu.
Malý Vixen, který může jít všude s vámi a poskytne rychlý a detailní pohled. Pohodlně se vejde do kapsy.
V dalekohledu je použitá kombinace dvou pravoúhlých hranolů z optického skla BaK4. Dalekohled se vyznačuje robustní konstrukcí, která poskytuje vynikající výkon za svou cenu, a přesto zůstává velmi malý a dobře skladný.
Díky konstrukci je design řešený tak, že na rozdíl od jiných dalekohledů je tento opřený o horní část nosu a není potřeba tlačit oči těsně na okuláry. Obraz lze pohodlně pozorovat i z větší vzdáleností od okulárů.
Obraz je překvapivě velmi dobrý (ostrý a bez barevných vad) i při největším zvětšení.
Velmi praktické a pohodlné je ovládání zoomového mechanismu pro nastavení optimálního zvětšení.
Součástí je malý, ale velmi praktický stativový adapter.
Jedná se o kompaktní dalekohled s velkým rozsahem zvětšení, který poskytne výborný obraz při každém zvoleném zvětšení.
Balení obsahuje: dalekohled, krytky, pouzdro, popruh.
PARAMETRY:
| Název | Compact Zoom |
| Zvětšení | 7x - 20x |
| Průměr objektivu | 21mm |
| Zorné pole | 86m - 47m /1000m |
| Zorný úhel | 4,8° - 4,7° |
| Ostření | centrální vnitřní |
| Průměr výstupní pupily | 3mm - 1,1mm |
| Vzdálenost výstupní pupily | 13mm - 9mm |
| Nejkratší ostřící vzdálenost | - |
| Optický materiál | BaK4 |
| Antireflexní vrstvy | Vixen FMC |
| Vrstvy na hranolech | FMC |
| Mezioční vzdálenost | 59-71mm |
| Očnice | gumové |
| Vodotěsnost | - |
| Plnění plynem | - |
| Závit pro stativový adapter | - |
| Rozměry | 97 x 105 x 44mm |
| Hmotnost | 230g |
| Barva | šedá |
Upozornění: tento popis produktu (včetně tabulky) je originálně vytvořený výhradně pro webové stránky www.dalekohledy-mikroskopy.cz
Copyright © Miloš Motejl MOTY-OPTIK - na webové stránky se vztahuje zákon 121/2000 Sb. "Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon)". Nekopírujte obsah (ani části) webových stránek bez písemného souhlasu majitele. Porušení zákona bude řešené právní cestou.
| Typ objektivu | čočkový achromat |
|---|---|
| Rozměr (zvětšení x průměr) | 7-20x21 |
| Zvětšení | 7-20x |
| Průměr objektivu | 21mm |
| Optické hranoly | porro hranoly v inverzním uspořádání, BaK4 |
| Zorné pole | 86m-47m/1000m |
| Zorný úhel | 4,8° - 4,7° |
| Průměr výstupní pupily | 3mm - 1,1mm |
| Relativní světelnost | 9 - 1,21 |
| Koeficient stmívání | 12,1 - 20,5 |
| Vzdálenost výstupní pupily | 13mm - 9mm |
| Antireflexní vrstvy | FMC Vixen |
| Fázové vrstvy | ne |
| Nejkratší zaostřitelná vzdálenost | 3m |
| Ostření | centrální, vnitřní, jednostupňové |
| Mezioční vzdálenost | 59-71mm |
| Očnice | gumové |
| Vodotěsnost a prachotěsnost | ne |
| Plnění inertním plynem | ne |
| Dioptrická korekce | ano - výrobce neuvádí rozsah |
| Závit pro stativový adapter | ne |
| Barva | šedá |
| Hmotnost | 230g |
| Rozměry | 97 x 105 x 44mm |
| Dalekohledy VIXEN | Compact Zoom |
| Výrobní společnost | Vixen Co. Ltd. |
|---|---|
| Adresa | 5-17-3 Higashi-Tokorozawa Tokorozawa-shi, 359-0021 Saitama, JP, www.vixen.co.jp |












