Levenhuk - křížový stolek s noniem MS3
Křížový posuvný mechanismus se stupnicí a noniem. Slouží k přesnějšímu posouvání preparátů.
Mechanismus je určený pro mikroskopy od firmy Levenhuk, ale lze jej použít i na mikroskopy značky Bresser:
- Monokulární mikroskop Levenhuk 2S NG
- Monokulární mikroskop Levenhuk 3S NG
- Monokulární mikroskop Levenhuk 5S NG
- Monokulární mikroskop Levenhuk 7S NG
- Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS
- Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L PLUS
- Bresser Junior Biolux Sets8855000, 8855001, 8855002, 8855003
- Bresser Micro Set 5011100
- Bresser Erudit MO 5110000
- Bresser Biolux NV 5116200
- Bresser Duolux 5012000
- Bresser Biodiscover 5013000
- Bresser Biolux Advance 5203000
- Bresser LCD microscope5201000
- Bresser LCD Touch microscope5201002
- National Geographic microscope 9039000, 9039100
| Specifikace | |
|---|---|
| Rozsah pohybu podél osy X | 0–57mm |
| Rozsah pohybu podél osy Y | 0–30mm |
| Hodnota dílku na stupnici | 1mm |
| Mechanismus posunu | teflonový hřeben |
| Vzdálenost mezi montážními kolíky | 35±0,1mm |
| Vzdálenost mezi montážními kolíky a fixačním šroubem | 17,5±0,1mm |
| Průměr montážního kolíku | 3mm |
| Rozměr závitu fixačního šroubu | M4 |
| Materiál vodiče | kov |
| Materiál rukojeti | plast |
| Výrobní společnost | Levenhuk Optics s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Levenhuk Optics s.r.o., V Chotejne 700/7, 102 00 Prag, CZ, www.levenhuk.com |







