6 990 Kč

2-4 dny - V současné době se, díky prodlevám při vyskladňování z hlavního evropského skladu, může doba dodání prodloužit. V tom případě Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.
ks

Výrobce: AstronomikKód produktu: ASTR-210704012Doprava a platba

CLS-CCD filtr v rámečku systému Clip-Filter pro fotoaparáty Sony alfa-7, 7r, 7s

CLS filtry zvyšují kontrast mezi astronomickými objekty a nežádoucím světlem na pozadí oblohy.

Pro vizuální pozorování lze CLS filtry použít u přístrojů s aperturním poměrem od f/2 do f/15  od průměru objektivu 2 "(50mm). Pro fotografování jej lze použít pro všechny průměry a aperturní poměry objektivů.

CLS filtr - blokuje nežádoucí světlo z umělého osvětlení oblohy a zvyšuje tak kontrast mezi astronomickými objekty a světelným pozadím oblohy. Při použití těchto filtrů získáte tmavé pozadí oblohy a díky tomu můžete pořídit delší expozice bez světelného šumu. Filtr je optimalizovaný tak, aby nezkresloval přirozené barevné podání.

Obecná poznámka:  běžné CLS filtry nemají žádnou IR blokační složku. Pokud je chcete použít ve fotoaparáu, který je upravený pro astrofotografii (má vyjmutý IR-blokační filtr), budete potřebovat verzi filtru, která obsahuje IR blokační složku - značí se CLS-CCD filtr.

Tento filtr má vestavěnou IR blokační složku - je vhodný i pro fotoaparáty a kamery bez blokačního IR filtru.

Upozornění: tento popis produktu (včetně tabulky) je originálně vytvořený výhradně pro webové stránky www.dalekohledy-mikroskopy.cz

Copyright © Miloš Motejl MOTY-OPTIK - na webové stránky se vztahuje zákon 121/2000 Sb. "Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon)". Nekopírujte obsah (ani části) webových stránek bez písemného souhlasu majitele. Porušení zákona bude řešené právní cestou.

Typ filtru CLS-CCD
Typ fotoaparátu SONY Alpha 7