BRESSER MikroCam mini - Full HD - HDMI prezentační kamera

Novinka
7 350 Kč s DPH
5-6 prac. dní - V současné době se díky prodlevám při vyskladňování z hlavního evropského skladu může doba dodání prodloužit. Děkujeme za pochopení.
ks

Kamera s FullHD rozlišením a HDMI připojením k monitoru.
Cenově dostupná kamera určená hlavně pro prezentace a výuku.
Sony IMX307 1/2,8" Full HD CMOS snímač (1920 x 1080).
Není potřeba externí PC, je možné přímo připojit k HDMI monitoru nebo TV.
Není možné propojení s PC. USB slouží pouze k připojení ovládací myši.
Připojení k mikroskopu pomocí c-mount závitu.
Možnost vybavit redukcemi z c-mount na 23,2mm.
Slot pro SD kartu (SD karta není součástí balení)
Obsah dodávky: HDMI kamera, myš, AC adaptér, HDMI kabel.

Zásilka obsahuje 1 balík o hmotnosti cca 800g.


Více

Výrobce: Bresser Kód produktu: 5914170

MikroCam MINI Full HD HDMI je kompaktní HDMI kamera určená pro přímé prezentace.

K jejímu používání není potřeba žádný PC ani notebook, stačí ji pomocí HDMI kabelu připojit k monitoru, televizi, projektoru nebo smartboardu. Díky tomu je kamera vhodná zejména pro prezentace a výukové účely.

VLASTNOSTI:

 • Snímací senzor: CMOS Sony IMX307 1/2,8" Full HD čip (1920 x 1080px). Video a živý obraz 60fps.

 • Kamera má vnitřní c-mount závit pro připojení k výstupům z mikroskopů, které mají koncovku s vnějším c-mount závitem. Při použití s mikroskopy, které mají výstup o průměru 23,2mm doporučujeme pořídit reduktor 0,5x (obj.č. 5914005).

 • Připojení přes HDMI je snadné a kamera je okamžitě připravená k použití. Není nutná žádná instalace softwaru, nastavení PC atd.

 • Bezztrátový přenos dat zajišťuje dobrou kvalitu obrazu a obraz je bez zpoždění a s konstantní vysokou snímkovací frekvencí 60fps.

 • S přiloženou myší můžete kameru ovládat pomocí nabídek na obrazovce (ovládání kamery, nastavení, měření). Pro kalibraci měření je nutné pořídit kalibrační sklíčko (např. obj.č. 5916720).

 • Kamera je vhodná pro prezentace, přednášky atd., protože po spuštění pracuje přímo v automatickém režimu bez zásahu uživatele. Kamera nemá startovací tlačítko, funguje ihned po zapnutí. Nabídky a ikona myši nejsou viditelné, pokud myš není připojena.

 • Obraz a video lze uložit na SD kartu (není součástí). SD, SDHC (≤ 64 GB). Obrazový formát .jpg, video MP4 (Codec: H.264).

 • Ke kameře je možné namontovat BRESSER HDMI displej (č. položky 5914120).

 • V přední části kamery je otvor se závitem 1/4" pro připojení ke stativu pomocí standardního stativového šroubu 1/4".

 • Rozměry 50x50x64mm

 • Hmotnost: 156g.

UPOZORNĚNÍ: tato kamera neumožňuje přímé připojení k počítači přes USB. Port USB slouží pouze pro vstup myši. Snímky a videa můžete uložit na SD kartu.

Obsah dodávky: HDMI kamera, myš, AC adaptér, HDMI kabel.

Upozornění: tento popis produktu (včetně tabulky) je originálně vytvořený výhradně pro webové stránky www.dalekohledy-mikroskopy.cz

Copyright © Miloš Motejl MOTY-OPTIK - na webové stránky se vztahuje zákon 121/2000 Sb. "Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon)". Nekopírujte obsah (ani části) webových stránek bez písemného souhlasu majitele. Porušení zákona bude řešené právní cestou.

Přenos obrazu HDMI
Rozlišení kamery Full HD