BRESSER Analyth STR TRINO 10x/20x/40x + FullHD LF kamera
Binokulární hlavice se třetím přímým výstupem pro kameru.
Výborný pro hobby použití i jako laboratorní stereomikroskop.
Jasné LED osvětlení horní i spodní s měnitelnou intenzitou.
Pro pozorování povrchů i průsvitných vzorků.
Napájení pomocí síťového adapteru, USB nebo 3x 1,5V AA baterií.
Madlo pro pohodlné přenášení.
Průměr přímého výstupu 23,2mm.
V sadě je FullHD kamera LF Bresser (5913800) se širokým zorným polem.
Zásilka obsahuje 1 balík o hmotnosti cca 3,7kg.
Více
Stereomikroskop se třemi vestavěnými objektivy na otočném zásobníku.
V této sadě je dodávaný s FullHD LF kamerou Bresser (5913800) se širokým zorným polem.
Změnu zvětšení lze provést velmi jednoduše otočením zásobníku se stereo objektivy. Se setovými okuláry WF 10x tak snadno získáte zvětšení 10x, 20x nebo 40x.
Stereomikroskopy poskytují 3D plastický obraz struktur pozorovaných vzorků.
Pomocí horního LED světla můžete dobře nasvítit povrchy a pomocí spodního LED světla prosvítit tenké vzorky. Lze použít obě světla současně. Světlo je jasné a jeho intenzitu lze měnit v pěti stupních.
Malé zvětšení 10x je vynikající při pozorování větších ploch na vzorcích - zorné pole je 20mm.
Díky širokému rozsahu zvětšení je Analyth STR velmi univerzální a můžete jej použít při prohlížení, hmyzu, rostlin minerálů apod.
Mikroskop kvalitou vyhovuje nejen pro hobby použití, ale nalezne výborné uplatnění i v laboratořích nebo při venkovním pozorování různých objektů. Při kontrole kvality, v entomologii, zoologii, botanice, hydrobiologii apod.
Mikroskop má třetí přímý výstup o průměru 23,2mm, který je určený pro kameru nebo DSLR fotoaparáty. K připojení je potřebný adaptér vhodný pro Váš typ kamery nebo fotoaparát - ohledně adapteru nás kontaktujte.
VLASTNOSTI:
-
Stereo objektivy na otočném zásobníku 1x, 2x, 4x.
-
Širokoúhlé okuláry WF10x/20mm o průměru 30,5mm. Levý okulár s dioptrickou korekcí. Okuláry mají snímatelné gumové očnice pro pohodlné pozorování.
-
Horní a spodní LED osvětlení s měnitelnou intenzitou v pěti stupních nezávisle u každého světla zvlášť. Světla lze použít samostatně i současně.
-
Zorné pole při zvětšení 10x je 20mm, při zvětšení 20x ... 10mm, při zvětšení 40x ... 5mm.
-
Ostřící vzdálenost objektivů je 50mm. Max. výška objektu na nějž lze zaostřit je cca 30mm.
-
Třetí přímý výstup pro kameru má průměr 23,2mm. Kameru o průměru 23,2mm lze vsunout do tubusu v přímém výstupu. Tubus má helikální posuv a lze jej tedy výškově upravit a polohu zaaretovat aretačním šroubkem. Díky tomu můžete nastavit obraz tak, aby byl ostrý v okulárech a zároveň v kameře. Kamery Bresser MikroCam lze použít s redukčnímu adaptery (0,5x, 0,75x, 1x). Pokud budete potřebovat adapter speciálně pro Váš typ kamery nebo fotoaparátu, prosím kontaktujte nás.
-
Součástí je matná kruhová skleněná podložní destička (průměr 60mm) zasazená do pracovního stolku a plastová kruhová destička z jedné strany matně bílá a ze druhé matně černá, kterou lze použít jako podklad pro neprůsvitné vzorky a nastavit si tak optimální kontrastní pozadí.
-
Kovové tělo se stabilní základnou.
-
Napájení je řešené pomocí AC síťového adapteru, USB (kabel i konektor jsou součástí) nebo pomocí 3ks 1,5V AA baterií (nejsou součástí).
-
Pro další zvětšení je možné dokoupit i další okuláry o průměru 30,5mm.
Obsah balení : mikroskop, dva okuláry, gumové očnice, kruhové sklíčko na stolek, síťový adapter, 5913800 FullHd LF kamera Bresser.
Detail mikroskopové kamery:
Kamera Bresser Full HD LF s Full HD rozlišením umožňuje pořizovat fotografie a videa přímo mikroskopem. MikroOkular LF se vkládá buď místo okuláru, nebo do třetího tubusu mikroskopu. Díky přiloženým adaptérovým kroužkům lze kameru použít prakticky na všech mikroskopech místo okuláru. Pouze u mikroskopů s integrovaným připojením kamery s C-mount je dodatečně nutný fotoadaptér 30,5 mm / C-mount (číslo položky: 5942030).
Software pro Windows je volně ke stažení a snadno se používá, proto je vhodný i pro začátečníky. Zahrnuje snímání obrazu a videa a také funkci měření. Software je ideální pro dokumentaci při hobby použití, ve škole, při studiu i v profesionální praxi.
V porovnání s MikroOkular Full HD dosahuje integrovaná redukční optika přibližně sedmkrát větší plochy obrazového pole. Zorné pole kamery odpovídá přibližně okuláru 10x běžného studentského mikroskopu.
VLASTNOSTI KAMERY
-
Kovové pouzdro
-
USB-C konektor
-
Integrovaná redukční optika pro větší zorné pole
-
Rozlišení: 1920 x 1080 pixelů, Full HD
-
Snímková frekvence: až 25 fps
-
Velikost pixelu: 3x3 µm, velikost senzoru: 5,86 x 3,28 mm
-
Průměr tubusu 23,2mm
-
Integrovaný UV/IR filtr
-
Adaptér pro mikroskopy o průměru 30mm a 30,5mm
-
Vícejazyčný nahrávací software pro Windows Formáty obrázků: jpg, tif, png Formát videa: MP4
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
-
Windows 10 nebo 11 Procesor Intel i3, i5, i7 nebo i9 od 6. generace nebo vyšší nebo Procesor AMD FX nebo Ryzen od 1. generace
-
Internetové připojení pro stažení softwaru Min.
-
USB 2.0 - (použijte prosím zásuvku USB-A na počítači)
OBSAH DODÁVKY KAMERY
-
Modul kamery včetně krytu proti prachu
-
Kabel USB-C na USB-A
-
Software CamLabLite jako odkaz ke stažení, jazykové verze němčina, angličtina, francouzština, španělština, katalánština, italština, turečtina, polština, portugalština, bulharština
-
Adaptéry na průměr 30mm a 30,5mm
PARAMETRY:
| Typ mikroskopu | stereomikroskop |
| Objektiv | stereo objektivy 1x, 2x a 4x v otočném zásobníku, parfokální |
| Okuláry v sadě | WF 10x/20mm |
| Průměr okulárů | 30.5mm |
| Zvětšení | 10x, 20x a 40x |
| Zorné pole | 20mm (objektiv1x), 10mm (objektiv 2x) a 5mm (objektiv 4x) |
| Hlavice |
trinokulární, sklon okulárů 45°, nastavitelná rozteč mezi okuláry 50-80mm, usazená v nosné objímce, (není otočná) třetí přímý výstup pro kameru má průměr 23,2mm, s 15mm helikálním ostřícím nástavcem |
| Ostření | jednostupňové, kovový hřebínek |
| Ostřící vzdálenost | 50mm |
| Výška zdvihu stojanu | 85mm |
| Max. výška preparátu | cca 30mm |
| Osvit | LED horní a spodní, měnitelná intenzita v 5-ti stupních |
| Průměr průsvitného matného sklíčka ve stolku | 60mm |
| Napájení | síťový adapter s USB konektorem, baterie AA 1,5V 3ks (nejsou součástí) |
| Rozměry | 260 x 230 x 185mm |
| Hmotnost | 2,49kg |
PARAMETRY KAMERY:
| Senzor | CMOS - barevný |
| Rozlišení | Full HD 1920x1080px |
| Rozměry senzoru |
5.86 x 3.28 mm (úhlopříčka 6,7mm) |
| Velikost pixelu |
3x3 µm |
| Snímkovací frekvence |
25fps |
| Předžazený UV/IR filtr |
ano |
| Průměr tubusu | 23,2mm |
| Adaptery v sadě |
23,2 - 30mm 23,2 - 30,5mm |
| Připojení k PC |
USB2.0 |
| Formát obrazu |
jpg, bmp |
| Formát videa |
AVI, MP4 (Codec: H.265/ H.264) |
| Software |
CamLabLite s funkcemi měření a možností kalibrace |
| Požadavky na PC |
Windows 8.1, 10 or 11 Intel i3, i5, i7, i9 CPU 2. generace nebo AMD FX nebo Ryzen CPU internetové připojení pro stažení softwaru USB 2.0 |
| Materiál |
celokovové tělo |
| Rozměry | 80 x 33mm |
| Hmotnost | 50g |
Upozornění: tento popis produktu (včetně tabulky) je originálně vytvořený výhradně pro webové stránky www.dalekohledy-mikroskopy.cz
Copyright © Miloš Motejl MOTY-OPTIK - na webové stránky se vztahuje zákon 121/2000 Sb. "Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon)". Nekopírujte obsah (ani části) webových stránek bez písemného souhlasu majitele. Porušení zákona bude řešené právní cestou.
| Objektivy mikroskopu | stereo achromat 1x, 2x, 4x |
|---|---|
| Zvětšení mikroskopu | 10x | 20x | 40x |
| Typ hlavice | binokulární se třetím výstupem |
| Osvětlení | LED |
| Napájení | baterie / ze sítě |
| Mikroskopy BRESSER | Analyth |
| Výrobní společnost | Bresser GmbH |
|---|---|
| Adresa | Gutenbergstr. 2 DE – 46414 Rhede |














