Dálkoměr COOLSHOT PRO STABILIZED je vybaven vestavěnou funkcí redukce vibrací řady COOLSHOT 80 v menším a lehčím těle. Nabízí snadno čitelný červený interní displej OLED s funkcí automatického nastavení, která jemně přizpůsobuje jas displeje podle úrovně okolního osvětlení. Rychlost odezvy měření byla zkrácena na přibližně 0,3 s. Tělo dálkoměru má vodotěsnou konstrukci odolávající zamlžování, která chrání při neočekávaném dešti a polití vodou.

Dálkoměr COOLSHOT PRO STABILIZED je rovněž vybaven funkcí „indikace skutečné vzdálenosti“ – pokud se tato funkce používá, je indikována zeleně blikajícím LED světlem na přední části zařízení. Dálkoměr tak lze používat v rámci oficiálních turnajů*, kde jsou povolena zařízení pro měření vzdálenosti, protože jasně indikuje, že funkce měření vzdálenosti upravené o sklon (technologie ID – stoupání/klesání) nebyla použita.

Nikon golfový dálkoměrDálkoměr Nikon COOLSHOT odstraňuje nejistotu týkající se vzdáleností a umožňuje uživateli věnovat více času strategickým rozhodnutím a soustředění na každý odpal.

Nový dálkoměr COOLSHOT PRO STABILIZED v sobě zahrnuje vše, co můžete očekávat od laserového dálkoměru pro golf. Díky své vylepšené operativnosti a jednoduchosti měření je ideální jak pro uživatele, kteří používají laserový dálkoměr pro golf poprvé, tak i pro uživatele, kteří doposud nebyli zcela spokojeni s běžnými laserovými dálkoměry.

*Před použitím dálkoměru COOLSHOT při oficiálním turnaji si zjistěte místní pravidla.


Více podrobností o dálkoměru Nikon Coolshot Pro Stabilized