Vortex Razor HD LHT 3-15x50 G4i BDC

Cena
31 000 Kč

Výrobce

Kód produktu
RZR-31503

1-3 dny
ks

Vortex Razor HD LHT

Puškohledy Vortex řady Razor HD LHT - velmi precizní a spolehlivé puškohledy pro širkou škálu rozličných podmínek použití. Od temných lesů po otevřené prostory, na krátkou nebo dlouhou vzdálenost a vše mezi tím, tento puškohled najde využití v jakémkoli prostředí. Ohromující nízkodisperzní HD optický systém se záměrným křížem v druhé fokální rovině přináší křišťálově čistý a dokonale ostrý obraz s věrným podáním barev. Přeměňte každou vteřinu příležitosti v zásah, s tímto puškohledem máte jistotu, že jste neobětovali žádný aspekt kvality.

Puškohledy Vortex řady Razor HD LHT jsou speciálně designované pro střelbu v těměř jakýchkoli podmínkách na krátkou i dlouhou vzdálenost. Mají vynikající optické i mechanické vlastnosti. APO objektivy korigující barevnou vadu v celém spektru, HD nízkodisperzní optiku, XR-FMC antireflexní vrstvy, tělo vyrobené z jednoho kusu leteckého hliníku. Vnitřní prostory puškohledů jsou plněné argonem a celé tělo je vodotěsné, takže je chráněné proti průniku prachu, nečistot a vlhkosti čímž se výrazně prodlužuje jejich životnost. Precizní zaměřovací systém, až 5x násobný zoom faktor rozsahu zvětšení, kvalitní a přesné klikací komínky, 30mm tubus ... Přesnost, spolehlivost, kvalita, cena.

Dalekohledy určené pro střelbu na extrémně dlouhé vzdálenosti.

Optické vlastnosti:

 • APO System: apochromatický optický systém, který koriguje barevnou vadu v celém rozsahu viditelného spektra.

 • Optically Indexed Lenses: speciálně upravené optické členy, které optimalizují ostrost a jas obrazu v celém zorném poli.

 • HD Lens Elements:  optické členy ze skla s velmi nízkou disperzí (HD). Získáte jasný, ostrý a čistý obraz s kontrastem a rozlišením i velmi jemných detailů.

 • XR Fully Multi Coated: vícenásobné antireflexní vrstvy na všech optických plochách (sklo/vzduch) výrazně zlepšují přenos světla a kontrast obrazu.

 • Záměrná osnova je umístěná ve druhé fokální rovině (Second Focal Plane - SFP). Velikost záměrné osnovy se proporcionálně nemění se změnou zvětšení.

 • Illuminated Center Dot: osvit středu záměrné osnovy s nastavením jasu. Napájení pomocí baterie CR2032.

Technické vlastnosti:

 • Tubus o průměru 30mm umožňuje přesné sesazení záměrného mechanismu, má lepší světlost, stabilitu a pevnost.

 • Single-Piece Tube: tubus je vyrobený z jednoho kusu, čímž získává vysokou přesnost, pevnost a dlouhou životnost.

 • Aircraft-Grade Aluminium: tubus je vyrobený z pevného hliníku používaného v leteckém průmyslu.

 • Vodotěsnost: puškohledy jsou kompletně vodotěsné. "O-kroužky" chrání vnitřní prostory tubusu před průnikem prachu, nečistot a vlhkosti.

 • Plnění argonem: vnitřní prostory puškohledu jsou plněné argonem, který zamezuje kondenzaci vlhkosti na vnitřních plochách tubusu i na optice a účinně působí proti zamlžování optiky při prudkých změnách teplot. Tím, že udržuje suché vnitřní prostředí, prodlužuje životnost celého puškohledu.

 • Odolnost proti nárazům: vzhledem k použitým technologiím jsou puškohledy odolné i proti zpětným rázům silnějších zbraní.

 • ArmorTek vrstvy: ultra odolné ochranné vrstvy na vnějším povrchu čoček. Chrání proti drobným škrábancům, mastnotě a usazování prachu a vlhkosti.

 • Locking Elevation Turret: integrovaná aretace komínku elevace zabrání nechtěnému překliknutí při manipulaci s puškohledem. Patentovaný systém nastavení elevace je rychlý, přesný a snadno čitelný.

 • Large Diameter Capped Windage Turret: velký a praktický klikací komínek s krytkou pro nastavení stranové elevace.

 • Praktické hluboké rýhování na zoomovacím kroužku pro rychlou a přesnou změnu zvětšení.
 • RevStop Zero System: přesný a rychlý systém nastavení na "0" (reset) pomocí robustních ocelových komponent. Vnitřní nastavovací mechanismus je při resetování chráněný proti písku, prachu, nečistotám, vlhkosti.

 • Okulár s velmi pohodlným systémem ostření: umožní rychlé a přesné zaostření obrazu objektu i záměrné osnovy.

Typ záměrné osnovy:

 • Záměrná osnova: G4i-BDC (MRAD) 

 • Nastavení stranové korekce a elevace: klikací komínky - 1 klik je nebo 0,1MRAD (10mm).

PARAMETRY:

Zvětšení 3x - 15x
Průměr
50mm
Zorné pole
11,8 - 2,3 m/100m
Zoom faktor
5x
Vzdálenost pupily
96,5mm
Paralaxa Stavitelná (od 18m)
Průměr tubusu
30mm
Klikání

0,1 MRAD (10mm/100m)

Jedna otočka komíku
6 MRAD (60cm)
Rozsah stranové korekce
23 MRAD (230cm)
Rozsah elevace
23 MRAD (230cm)
Vodotěsnost ano
Plnění plynem argon
Délka 338mm
Hmotnost 581g
Typ osnovy

G-4i BDC (MRAD)

Přísvit
ano (CR 2032)
Typ fokální roviny
druhá (velikost osnovy se nemění se zvětšením)

VIP záruka VORTEXNa produkt se vztahuje neomezená VIP záruka Vortex.

Upozornění: tento popis produktu (včetně tabulky) je originálně vytvořený výhradně pro webové stránky www.dalekohledy-mikroskopy.cz

Copyright © Miloš Motejl MOTY-OPTIK - na webové stránky se vztahuje zákon 121/2000 Sb. "Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon)". Nekopírujte obsah (ani části) webových stránek bez písemného souhlasu majitele. Porušení zákona bude řešené právní cestou.

Rozměr (zvětšení x průměr) 3-15x50
Zvětšení 3-15x
Průměr objektivu 50mm
Typ záměrné osnovy G4i-BDC (MRAD)
Poloha osnovy Druhá fokální rovina (SFP)
Přísvit Ano
Průměr tubusu 30mm
Puškohledy VORTEX Razor HD LHT