Hotech SCA kolimátor 1,25" s křížem
Hotech SCA kolimátor 1,25" s křížem

5 950 Kč s DPH

Recyklační poplatek 2 Kč zahrnutý v ceně

2-4 prac. dny - V současné době se, díky prodlevám při vyskladňování z hlavního evropského skladu, může doba dodání prodloužit. Děkujeme za pochopení.
ks

Laserový kolimátor s vestavěným samocentrovacím adapterem.

Zásilka obsahuje 1 balík o hmotnosti 300g.

Více

Výrobce: Hotech Kód produktu: SCA-1.25C Doprava a platba Hmotnost: 0.3 kg

Hotech SCA kolimační laser 1,25" s křížovou osnovou.

Vestavěný samocentrovací adapter SCA.

  • Patentovaný samostředící adapter, který se pomocí systému pryžových kroužků přizpůsobí jakémukoli okulárovému výtahu a zároveň se tím nastaví přesně do středu tubusu. Systém SCA lze použít pro většinu výtahů ostření o průměru 1,25" s opakovatelnou instalací pro vysokou přesnost kolimace.

Vysoká přesnost vystředění laserového svazku

  • Laser je přesně umístěný do středu optické dráhy kolimátoru a díky tomu lze přesně provádět kolimaci objektivů. Pro přesnou kolimaci je důležité udržovat laserový svazek přesně souběžný s optickou osou teleskopu, jinak může dojít k špatnému seřízení, jehož výsledkem je astigmatismus.

45°odrazná deska s laserem rytou zaměřovací mřížkou.

  • Usnadní sledování stavu a průběhu kolimace.

Malý, ale dobře viditelný laserový bod

  • Klíčem k přesné kolimaci je dosažení co nejužšího laserového svazku tak, aby ve výsledku na odrazné ploše vytvářel co nejmenší, ale jasný, velmi dobře viditelný bod.

Přesný obrobek

  • Laserový kolimátor je vyrobený z černého anodizovaného hliníku. Díky vysoké přesnosti CNC zpracování a nízké hmotnosti získáte spolehlivou a přesnou kolimaci.

PARAMETRY:

Typ kolimátoru Laserový kolimátor SCA (Self Centered Adapter) s křížovou osnovou
Průměr 1,25"
Vlnová délka laseru 650nm
Třída a výkon laseru laser třídy II, <1mW
Napájení vestavěná Lithiová baterie 3V CR123
Hmotnost 96g (bez baterie)
Rozměry 1,2" (30mm) / 5" (127mm)
Materiál černý anodizovaný hliník, CNC obrobek

Upozornění: tento popis produktu (včetně tabulky) je originálně vytvořený výhradně pro webové stránky www.dalekohledy-mikroskopy.cz

Copyright © Miloš Motejl MOTY-OPTIK - na webové stránky se vztahuje zákon 121/2000 Sb. "Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon)". Nekopírujte obsah (ani části) webových stránek bez písemného souhlasu majitele. Porušení zákona bude řešené právní cestou.