Bunati-fullhd-mini

Na dotaz Položka není v současné době skladem - pro termín dodání nás prosím kontaktujte.

2 990 Kč s DPH

Nejmenší fotopast na světě

se záznamem na SD kartu a úhlem snímání 55°.

Snadné nastavení, menu v češtině

Nastavení fotopasti je opravdu snadné, menu fotopasti je v české jazyce, listovat v menu můžete pomocí šesti plnohodnotných tlačítek a vše vidíte na velkém barevném LCD displeji, právě díky těmto podstatným vlastnostem je fotopast BUNATY MINI FULL HD jiná než jiné malé fotopasti. Nenajdete na trhu žádnou jinou malou fotopast s tak velkým barevným displejem a takovým komfortem nastavení.

Snadné nastavení umožňuje také 6 tlačítek, které slouží pro různé funkce (většina fotopastí používá pouze 2-3 tlačítka, takže jedno tlačítko musíte použít pro více funkcí.)

Velký barevný LCD displej

Díky velkému displeji můžete fotopast přesně zaměřit na sledovanou oblast, po přepnutí fotopasti do polohy fotografování začne na displeji odpočet času 45 vteřin a během této doby vidíte na displeji přesně to, co fotopast snímá, stačí jen jednoduše fotopast upevnit a namířit, po odpočtu času se fotopast sama přepne do aktivního režimu focení!

Rozlišení 16Mpx foto a FullHD video se zvukem

Fotopast má rozlišení fotografií až 16 MP a video může natáčet v rozlišení FULL HD. I přes svou nízkou cenu má fotopast všechny pokročilé funkce včetně časovače a časosběru! Fotopast si můžete jednoduše nastavit od kdy do kdy má být aktivní, například jen v noci. Fotopast nahrává video se zvukem.

Baterie nebo externí napájení

Fotopast je možné napájet pomocí 4ks AA 1.5V baterií nebo je možné ji připojit i na externí napájení. Vstup na externí konektor je zespodu těla fotopasti. Mnoho jiných druhů fotopastí má nelogicky vstupní konektor v horní části fotopasti a pak velmi často dochází k zatečení vlhkosti do elektroniky. U fotopasti BUNATY se Vám to nestane!

Rychlá spoušť a sekvenční snímání

U všech fotopastí BUNATY je samozřejmostí extrémně rychlá spoušť s možností nastavení sekvenčního fotografování, kdy fotopast zaznamená pohyb a ihned pořídí až 3 fotografie v těsném sledu za sebou, máte tak jistotu, že Vám opravdu nic neunike!

Podpora SD karet do 32GB

Podpora sd karet až do 32GB. Na běžnou SD kartu o velikosti 8GB se vejde až 9000 fotografií ! Fotopast na zloděje i na zvěř! Nejnovější model fotopasti roku 2018/2019, která nemá v této ceně konkurenci!

Malé rozměry a snadné maskování

Celá fotopast má rozměry pouhých 100 x 80 x 40mm. Díky skvělé kamufláži můžete fotopast velmi snadno maskovat.

Prachuvzdornost a vodotěsnost  IP67

Celé tělo fotopasti je těsněné proti pronikání prachu a vlhkosti podle normy IP67.

Mnoho funkcí v malém provedení

Fotopast BUNATY mini Full HD má všechny funkce, které mají všechny moderní fotopasti dnešní doby.

 • Režim, kde si můžete zvolit, zda fotopast bude fotografovat nebo nahrávat video sekvence, případně můžete zvolit kombinaci obou režimů, kdy fotopast zaznamená pohyb, udělá fotografii a ihned začne natáčet video.

 • Rozlišení fotografií je možné nastavit do velikosti 16MP.

 • Sériové snímání: zajistí, že v případě pohybu fotopast zaznamená až 3 fotografie v těsném sledu za sebou. Máte tak 100 % jistou, že Vám opravdu nic neunikne. Rozlišení videa je u všech fotopastí BUNATY nadstandardní plně Full HD.

 • Časoběrné rozlišení: dává možnost zvolit jiné rozlišení pro snímky zaznamenané na základě pohybu a jiné rozlišení pro funkci časosoběru pokud jí aktivujete.

 • Délku videa je možno nastavit až na neuvěřitelných 10 minut. Je třeba ovšem vzit v úvahu, že délka videa má výrazný vliv na výdrž baterií.

 • Zvukový záznam: umožní natáčet video sekvence včetně zvuků.

 • Interval záznamů: je funkcí, kdy můžete omezit množství fotografíí při stálém pohybu před fotopastí.

 • Osvětlení: je možné přizpůsobit situaci před fotopastí, zda fotíte na krátkou nebo delší vzdálenot.

 • Citlivost pohybového čidla: můžete nastavit podle situace před fotopastí a zvolit, zda má mít fotopast co nejdelší dosah.

 • Doba záznamů cíle: je jednoduchá funkce, která umožní nastavit od kdy do kdy má být fotopast aktivní, například jen v noci.

 • Časosběrný záznam: při aktivování této funkce bude fotopast pořizovat záznam v pravidelně nastaveném intervalu.

 • Jazyk a celé menu fotopasti je v české jazyce. Samotná fotopast BUNATY mini Full HD je určena výhradně pro český trh.

 • Přepsat soubory při zaplnění SD karty je snadné, stačí jen tuto funkci aktivovat a fotopast bude automaticky přepisovat staré záznamy na sd kartě. Na běžnou sd kartu o velikost 8GB se vejde více jak 6000 fotografí.

 • Čas a datum můžete ve fotopasti nastavit velmi snadno a to díky 6-ti plnohodnotným tlačítkům. Razítko fotky Vám zajistí, že přesně víte v kolik hodin byl záznam fotopastí pořízen.

 • Ochrana heslem proti nechtěnému prohlížení fotografií je velmi snadná. Fotopast zaheslujete a bez znalosti hesla nikdo fotopast nemůže používat.

 • Akustický singnál je možné deaktivovat dle potřeby. Slouží pro zvukové potvrzení stiknutí tlačítka.

 • Formátování paměťové karty je možné přímo ve fotopasti, kdy stačí tuto funkci potvrdit a dojde ke smazání všech záznamů z sd karty.

 • Sériové číslo slouží k očíslování fotopasti. Tuto funkci využijete v případě, pokud vlastníte více fotopastí. Každou fotopast si můžete v menu očíslovat a na každé fotografii z fotopasti pak máte přehled, jakou fotopastí byla fotografie pořízena.

 • Velkou přednostní všech fotopastí BUNATY a i fotopasti BUNATY mini Full HD je kvalitní česká technická podpora. Fotopast je určena přímo pro český trh, nemusíte mít obavu v případě jakéhokoliv problému.

Fotopast BUNATY mini Full HD je dobrá volba malé fotopasti na zloděje i na zvěř!

Balení obsahuje: fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma kovový polohovací kloub , 16GB sd karta 

PARAMETRY:

Rozlišení - foto 16 Mpx, 12 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx, 3 Mpx nebo 1 Mpx
Rozlišení - video
Full HD 1920x1080p, HD 1280x720p, WVGA 720x480p, VGA 640x480p, QVGA 320x240p vše se zvukem
Doba zachycení videa / sekvence
3 - 600s / 1 - 3 snímky
Napájení baterie 4xAA LR6 1,5V / externí zdroj DC 6V - 1,5A (není součástí balení)
Rozměry
100 x 80 x 40mm
Přísvit
IR 940nm, neviditelný
Dosvit
9-12m
Úhel snímání
55°
Detekční vzdálenost
až 10m
Brána GSM NE
Displej
2,4" LCD s možností přehrávání záznamu
Rychlost spouště 0,7s
Paměťová jednotka SD karty (max. 32GB)
Porty
USB a externí napájení
Vodotěsnost
ANO IP67
Závit pro stativ
ANO 1/4"

Kontaktujte nás!